Zavřít

Registrace
NAPIŠTE NÁM

O webu

Co je Správná práce?

Na webu Správná práce najdete hodnocení firem, přehled platů a popis toho, jak v nich probíhají pohovory. V jednotlivých kategoriích můžete vyhledávat údaje podle profesí i krajů, nebo data sami vkládat, a to bez omezení počtu zaměstnavatelů. Kategorie Hodnocení vychází ze zkušeností těch, kdo v dané firmě pracovali. Platy zobrazují informace o tom, kolik si uživatelé v dané firmě vydělali. A Pohovory sdružují postřehy uživatelů o pohovorech, které tam absolvovali.

Jak to funguje?

Informace na webu Správná práce pocházejí výlučně od uživatelů, kteří již svoje hodnocení vložili. Každý může toto hodnocení vložit – buď anonymně a nebo po registraci.

Jaká jsou pravidla vkládání?

Pro co nejlepší fungování webu je vhodné, aby se uživatelé při vkládání řídili následujícími pravidly: Sdílejte pravdivé údaje. Zkuste být vyvážení. Buďte v komentářích slušní. Pozor na citlivé údaje. Můžete si přečíst kompletní Pravidla používání.

Musím být registrovaný?

Nemusíte. Registrace není povinná a lze vkládat komentáře i bez registrace. Vložit svůj komentář můžete bez svého jména, stačí název firmy a pozice. Pokud se registrujete, přináší vám to výhodu v tom, že svoje komentáře a hodnocení můžete kdykoliv později upravovat a doplňovat.

Jak ověřujete informace?

Věříme uživatelům v tom, že komentáře, které vloží, jsou pravdivé. Každý komentář je ale ručně posouzen, nejdříve zda je slušně napsaný a odpovídá mezím reality. Pokud porušuje Pravidla používání nebo Ochrana soukromí, bude smazán.

Jak vás kontaktovat?

Pokud nám chcete vyjádřit soukromě svůj názor, můžete využít tento kontaktní formulář. Přivítáme nejen připomínky k samotného webu, ale i odpovědi pro konkrétní komentáře.

Twitter Facebook Google+


Spr·vn· pr·ce